ТОВ  "НВП "АНРІС"
+38(067)288-58-63

ТОВ  "НВП "АНРІС"

Про компанію

Основний напрямок компанії ТОВ "НВП" АНРІС"- вирощування, переробка та реалізація грибів в Україні.

Наше підприємство площею в 5000 кв.м. розташоване на ж/м Західний в місті Дніпро. Ми дотримуємося всіх норм і стандартів, необхідних для екологічно-чистого вирощування грибів. Наші виробничі потужності в сезон дозволяють відвантажувати близько 1000 кг на добу.

Ми ретельно стежимо за освітленістю, температурою і вологістю повітря і грунту, нашим грибам набагато більш комфортно, ніж в природних умовах, що дозволяє нам здійснювати безперебійне постачання грибів покупцям.

Наша компанія активно розвивається, ми розширюємо виробництво, набираємо більшу кількість фахівців і готові до постійних поставок грибів гливи, печериці на ринки і полиці супермаркетів незалежно від погоди за вікном.

На даний момент ми вирощуємо гриб гливу, печерицю і реалізуємо її як оптом так і в роздріб, в свіжому і маринованому вигляді.

Крім вирощування грибів компанія ТОВ "НВП" АНРІС "так само займається розведенням червоного каліфорнійського хробака з наступним отриманням гумусу в промислових маштабах і реалізацією його на експорт, а також реалізацією самого хробака.

На удобреному біо-гумусом грунті ви не тільки зможете виростити чисту екологічну продукцію, але і збільшити врожайність ділянки в 2-3 і більше разів. У західних країнах овочі, вирощені на біо-гумусе, коштують набагато дорожче, ніж отримані на гною або мінеральних добривах. Препарати, виготовлені на основі екстракту хробака використовуються в медицині для регенерації тканин, а також в сухому вигляді хробак використовується як білкова основа для виробництва кормів у тваринництві.