ТОВ  "НВП "АНРІС"
+38(067)288-58-63

ТОВ  "НВП "АНРІС"

Корисне


Чим корисна глива?

Чим корисна глива?

Гливи – це гриби, які часто можна бачити на прилавках супермаркетів. Але покупці деколи проходять повз, віддаючи перевагу більш знайомим печерицям. До речі, грибники вважають печериці «порожнім» грибом. Лише небагато знають, наскільки глива корисна і як важливо використовувати її в нашому раціоні харчування, особливо при настільки забрудненій екології. Цікавий факт: в Україні та країнах СНД немає достатньої культури споживання і визнання гливи. У Європі цей гриб, завдяки його унікальним гастроно..

Глива - знахідка для господині!

Глива - знахідка для господині!

Без сумніву, глива є просто знахідкою для будь-якої господині. І не тільки завдяки своїй корисності! Він зберігає при готуванні свій аромат і грибний смак. Якщо у інших грибів при готуванні втрачається 50 - 75% корисних речовин, то у гливи всього 5 - 15%. При покупці краще придбайте гриби ніжно-сірого кольору, невеликого розміру. Глива дуже проста у приготуванні, її можна:– Варити (залишається непередаваний смак лісового гриба);– Смажити (крім солі і перцю більше приправ не потрібно);– Гаси..

Гриби гливи допомагають при раку.

Гриби гливи допомагають при раку.

Дослідження, проведені вченими з інституту біохімії Єврейського університету Ізраїлю, показали, що багато їстівних грибів, в тому числі і гливи допомагають в лікуванні пухлин і також зміцнюють імунну систему. Вчені змогли створити протипухлинні препарати, які успішно пригнічують ракові клітини, але при цьому не завдають шкідливої ​​дії на організм.Були проведені експерименти на лабораторних мишах і людських клітинах, де і була доведена ефективність даного препарату. На тваринах і на людинах поки..

Печериці корисні для зору і кісток

Печериці корисні для зору і кісток

Печериці - це найвідоміші і поширені в світі гриби.Печериці одні з найпоширеніших грибів у світі, їх використовують в приготуванні багатьох страв. Немає достовірних даних, в якій саме країні їх вперше почали вирощувати в домашніх умовах. У більшості джерел сказано, що вперше їх початку вирощувати у Франції або Італії і тільки потім їх завезли в інші країни. До Росії печериці потрапили в дев'ятнадцятому столітті. Зараз печериці вирощують безліч людей, тому що вони невибагливі і добре пристосовуют..

Лікувальні властивості печериць

Лікувальні властивості печериць

Печериці мають не тільки корисні властивості, а ще й лікувальні. У народній медицині гриби - це найкращі ліки (починаючи від застуди і закінчуючи онкологічними захворюваннями). Згадайте, перший антибіотик був виділений з гриба пеніціліума, після чого з'явилося ліки з назвою пеніцилін. А також лікарські препарати виводили з молодих печериць, в яких ще розкрилися капелюшки, наприклад, кампестрін. Кампестрін - це дуже сильний антибіотик, який добре допомагав при боротьбі з золотистим стафілококом, ..

Що таке гумус і як він утворюється?

Що таке гумус і як він утворюється?

Досвідчені садівники-городники часто використовують термін «гумус», але не завжди розуміють, що ховається під цим поняттям. Наші бабусі не чули навіть такого слова, проте точно знали, що чим земля темніше і пухкіше, тим краще будуть врожаї.У перекладі з латині «гумус» - це не що інше, як грунт. І цим все сказано: без гумусу грунту просто не існує. І хоча в сучасній аграрній науці придумані способи вирощування рослин без грунту (на штучних ґрунтах, на гідропоніці), велика частина рослинознавців м..

Червоний Каліфорнійський хробак

Червоний Каліфорнійський хробак

Ще хлібороби Стародавнього Єгипту бачили в дощових хробаках запоруку майбутніх врожаїв. Aрістотель називав їх кишківником землі. І це дійсно так: пропускаючи через свій кишківник землю і рослинні залишки, хробаки збагачують грунт.Тільки в 50-х роках двадцятого століття постало питання про розведення хробаків спеціально, як виробників дуже цінного, екологічно чистого добрива. Виникло поняття "Вермикультура" - культура розведення хробаків. Був виведений червоний каліфорнійський хробак, якого і вик..

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)