ТОВ  "НВП "АНРІС"
+38(067)288-58-63

ТОВ  "НВП "АНРІС"

Гриби гливи допомагають при раку.

  • Гриби гливи допомагають при раку.

Дослідження, проведені вченими з інституту біохімії Єврейського університету Ізраїлю, показали, що багато їстівних грибів, в тому числі і гливи допомагають в лікуванні пухлин і також зміцнюють імунну систему. Вчені змогли створити протипухлинні препарати, які успішно пригнічують ракові клітини, але при цьому не завдають шкідливої ​​дії на організм.

Були проведені експерименти на лабораторних мишах і людських клітинах, де і була доведена ефективність даного препарату. На тваринах і на людинах поки не проводили експериментів, але вчені підтверджують, що позитивний ефект повинен бути.

Доктор біологічних наук Соломон Вассер з університету Хайфи також підтверджує цей факт. Після проведених випробувань, він і його команда встановили, що 700 видів грибів мають лікувальні властивості. Було зроблено більше 400 досліджень і зареєстровано 1000 патентів. Було виявлено, що активні речовини з грибів, виділені за допомогою гарячої води, успішно справляються з саркомою і зміцнюють імунітет людини. Сьогодні найважливішими грибами в боротьбі з раком вважаються гриби шиітаке, бразильський агарік, опеньок зимовий і глива.

Протипухлинну активність гливи довели і японські вчені в 1997 році. Експеримент також проводився на мишах, коли їм додавали в їжу гливу, то 40% випробовуваних благополучно справлялися з раком сечового міхура. Було проведено безліч випробувань, і всі вони показали точний результат.

Так які ж речовини містяться в грибах, якщо їх ефективність в лікуванні раку вже підтверджена? Вчені пояснюють це тим, що в грибах містяться полісахариди (глюкан), які стимулюють імунну систему. Водорозчинні глюкани збільшують як кількість імунокомпетентних клітин в крові, так і їх функціональну активність. Цей ефект спостерігається протягом декількох тижнів (дослідження 1992-1995 років).

Глива також багата левостатіном, який допомагає в боротьбі з онковірусами, які за останніми дослідженнями є основною причиною розвитку пухлин. Також було встановлено, що глива справляється як з доброякісними, так і зі злоякісними пухлинами.

Полісахариди, виділені з гливи, стимулюють імунну систему - це було доведено багатьма експериментами. Взагалі, глива містить практично всі необхідні людині речовини. У них є мікроелементи - магній, калій, кобальт і залізо фосфор, вітаміни А, С. Д, РР, пантотенова кислота. Є біотин, танін, ліпіди. Є незамінні амінокислоти, які надходять тільки з їжею.

За харчовою цінністю гриби - гливи випереджають і овочі, і м'ясо. У них міститься - білків близько 50%, жирів 2,5%, вуглеводів 5%, плюс екстрактивні речовини. Хоча за кількістю білків гливи поступаються м'ясу, але зате за якістю набагато перевершують. Глива містить також ферменти, які допомагають більш повноцінно засвоювати їжу.

Отже, вже встановлено, що регулярно додаючи в свій раціон гриби  гливи можна як запобігти раковим захворюванням, так і використовувати їх як додатковий метод лікування!