ТОВ  "НВП "АНРІС"
+38(067)288-58-63

ТОВ  "НВП "АНРІС"

Лікувальні властивості печериць

  • Лікувальні властивості печериць

Печериці мають не тільки корисні властивості, а ще й лікувальні. У народній медицині гриби - це найкращі ліки (починаючи від застуди і закінчуючи онкологічними захворюваннями). Згадайте, перший антибіотик був виділений з гриба пеніціліума, після чого з'явилося ліки з назвою пеніцилін. А також лікарські препарати виводили з молодих печериць, в яких ще розкрилися капелюшки, наприклад, кампестрін. Кампестрін - це дуже сильний антибіотик, який добре допомагав при боротьбі з золотистим стафілококом, з тифом і паратифом. Тому люди, які харчувалися печерицями, не хворіли на черевний тиф. Печериці дуже ефективні при лікуванні гнійних ран.

Речовини, які містяться в грибах, допомагають знищувати холестеринові бляшки. Ідеальний сечогінний засіб, знижують рівень цукру в крові. Перешкоджає виникненню інфаркту та розвитку атеросклерозу, допомагає при головних болях і мігрені. Все це гриби печериці. Корисні властивості таких речовин як аргінін і лізин покращують пам'ять і працездатність. Але корисні властивості є не тільки в свіжих грибах, а й в сушених. Такі гриби потрібно вживати людям хворим на гепатит і тим, у кого виразка шлунка. Також печериці уповільнюють старіння шкіри. З грибів можна приготувати різноманітні маски і використовувати замість косметичних препаратів. Печериці також використовують при лікуванні бронхіальної астми, трахеобронхітів і як хороший відхаркувальний засіб.

Відмінний засіб від псоріазу можна приготувати з грибів шампіньйонів:

Не треба багато готувати, так як довго не зберігається. Якщо уражена ділянка розміром в 2-3 долоні, то досить буде дві великі печериці. Немиті гриби, якщо сильно брудні обтерти сухою серветкою, нарізаємо кубиками, завбільшки з горошину. Повинен вийти повний стакан, в який ми наливаємо оливкову олію до верху. Після чого поставити в холодильник на 4 години. Дістаємо і варимо на водяній бані 1 годину. Коли гриби придбають коричневий колір і зменшаться до маленьких шматочків, знімаємо з плити. Потім треба відфильтрувати, 1/3 рідини відлити і поставити в холодильник на верхню полицю. Застосовувати перші 2-3 дні. Іншу мікстуру поставити треба в морозильник. Перед застосуванням збовтувати. І через 1-2 місяці від псоріазу не залишиться навіть сліду.

Печериці містять смакові і ароматичні екстрактивні речовини, що викликають рясне виділення в організмі людини травних соків, гриби збуджують апетит і покращують засвоєння всієї спожитої їжі, сприяють обміну речовин.

У печерицях міститься багато калію, який підтримує систему кровообігу і стимулює обмін речовин, і вітамін В2, зміцнює нервову систему і поліпшує стан шкіри і слизових оболонок.

У Китаї печериці вживають як лікувальний засіб від кору, хронічних арахноідітів, судомного синдрому, грипу та ін.